Ne demek?

İsterseniz sevdiğiniz ile baş sera romantik bir veladet devirü geçirebilir ya da kalabalık grubunuz ile yatta veladet günü partisi verebilirsiniz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın peşi sıra, dolaşma bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve anlayışsız mütebaki meblağ en geç dolaşma tarihü yatta ödenmektedir.

Gökçe Seyahat süresince, yatlarımızın boyutlarına göre 3 ve daha bir tomar mürettebat, günün 24 saati sizlere ihtimam vererek her gün veli ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Ege ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç muhtevae geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yolculuk ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlence yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz belirtik büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken evlendirmek, günle ve grubunuzla baş esasa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Imik, adalar ve yüzme turları dâhilin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt sıraü partisi veya yatta romantik temizşam yiyecekği kadar birçok şekilde düzenleme edebilirsiniz.

O yüzden hazır elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal simgesel bir jest ek edebilir, taze çbağırsakeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun antreindeki derya kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, oku eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

ümük’dan geçip Adalar’a hak lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği karıneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tadil talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına için bileğerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 güneş kalaya kadar ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağışlı veya dargın havalarda yatların oturulan kilitsiz küreksiz alanları, restoran ve cafelerde olduğu kabil kış bahçesi devami şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil açıklık vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki tevellüt devirü kutlamasını bize söylemeniz yerinde biz bütün organizasyonu sizin yürekin ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt devirü evetşatıyoruz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan alkol yahut alkolsüz bâtınecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, yemiş tabağı kabil çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nüfus başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma lakırtı konusu olmayacaktır.

Yat kurum tarihinize 15 günden azca müddet kalmış incele ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

Farklı bedel ve ciğereriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir teşkilat hazırlamak isterseniz de gine bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

şans isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın yekpare denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Hararetli’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan esmer bünyeyorsa, “uçmak” bihakkın de burası olur.

Tüm etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı üzere organizasyonlarınızda da mirvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar